Vesele pitalice – zelena

Vesele pitalice – zelena Pročitajte knjigu izravno u pregledniku. Preuzmite knjigu u PDF, TXT, FB2 formatu na svoj pametni telefon. I još mnogo togasiezrobi.org.

INFORMACIJA

AUTOR
DIMENZIJA
3,22 MB
NAZIV DATOTEKE
Vesele pitalice – zelena.pdf
ISBN
9963698469607

OPIS

Vesele pitalice – zelena CRTEŽI S POGREŠKAMA – LABIRINTI – CRTANJE PO BROJEVIMA – ODREĐIVANJE KOLIČINE – OD TOČKE DO TOČKE….I JOŠ MNOGO TOGA 90 raznolikih, uzbudljivih i veselih pitalica i crteža za bojenje nude sate i sate zabave za djevojčice i dječake. Vježbenica sadrži i mnoge šarene naljepnice kojima će svatko rado ukrasiti ispunjene stranice. Uz svaku je pitalicu ponuđeno rješenje za jednostavno i samostalno rješavanje.

Čistý vzduch a voda, pestrá krajina a ekologicky šetrné hospodářství jsou základní podmínky života nás všech. Na výber sú 2 prevedenia produku: 1. ART PRINT - samostatný výtlačok bez rámu.

Kroz gomilu ide, a ne šušti. Marie Zelená je autorkou Veselého oblečení pro dětský úsměv, jehož hlavním cílem je odvádět pozornost dětí od vyšetření v nemocničním prostředí a i přes mnohdy nepříjemnou situaci jim vykouzlit úsměv na tváři. Tvoříme zástěrky s veselými obrázky, které si Naše tvorba je velmi různorodá.

POVEZANE KNJIGE